KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925252
nr 1392 5252
Oidentifierad konstnär. Marintmotiv. Signerad. Olja på duk, 59x88cm, yttermått inklusive ram: 79x109cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:20:26
600 kr